در راستمرد تدریس کنید

با راستمرد دانش خود را با گروه وسیع تری به اشتراک بگذارید!

امروزه همه از آموزش های آنلاین صحبت می کنند و حتا پیش بینی شده در چند سال آینده چنین آموزش هایی به کل جای آموزش های سنتی را بگیرند. حالا اما بر خلاف بسیاری حیطه ها که دوره های آنلاین خوبی برای آنها طراحی و پیاده سازی شده در حیطه های خودشناسی کمتر کسی به این مهم پرداخته. ما در ایجا سعی داریم نزدیک ترین تجربه به یک آموزش حضوری را برای علاقمندان به معنویت و خودشناسی فراهم آوریم!

چطور مدرس راستمرد شوم؟

توضیحات، شرایط و قوانین و...

Please ورود؟ to send your request!
هنگامی که به عنوان مدرس در راستمرد تایید شوید می توانید دوره های آنلاین خود را همراه با فیلم و فایل متنی و فایل صوتی ایجاد کنید یا در صورت نیاز از تیم مدیریت راستمرد برای طراحی دوره خود کمک بگیرید.

همچنین می توانید برای دوره های خود هزینه معقولی دریافت کنید. شاگردان امکان پرداخت هزینه به صورت آنلاین و آفلاین را خواهند داشت و پس از اتمام ماه هزینه ها مستقیما به حساب شما واریز می شود. دقت کنید که تعیین هزینه دوره از سوی شماست اما 20 الی 30 درصد هزینه های سایت نیز بر هزینه نهایی افزوده خواهد شد. به همین خاطر باید با احتساب این موضوع هزینه خود را تعیین کنید.
1. بعد از درخواست از شما نام و شماره تماستان برای تایید هویتتان درخواست خواهد شد. چرا که بعد از گرفتن دسترسی مدرس به بخش مدیریت سایت دسترسی خواهید داشت و ما نیاز داریم بدانیم شما فردی قابل اطمینان هستید.
2. در صورتی که درخواست تدریس دارید اولا یک رزومه از گذشته و سابقه تدریس خود را آماده کنید. ثانیا، لیست ریز دروس و فایل پی دی اف (یا فایل صوتی/تصویری) دوره ها را آماده ارسال کنید تا در بررسی دوره شما مورد استفاده قرار گیرد.
3. می توانید دوره خود را رایگان یا با هزینه ارائه کنید. در صورتی که بخواهید دوره خود را با هزینه ارائه کنید، هر هزینه ای که تعیین کنید به شما داده خواهد شد اما هزینه های سایت، به هزینه نهایی که شاگردان می پردازند افزوده می شود. 4. دوره ای که در راستمرد ارائه می کنید باید اختصاصی راستمرد باشد، یا حداقل با هزینه ای کمتر در جای دیگری ارائه نشده باشد. 5. می توانید برای دوره خود از مطالب ویژه (امتیازی راستمرد) و جزوات مدرسین دیگر (در صورت قبول مدرس) برای پربارتر کردن دوره خود استفاده کنید!
پس از دریافت درخواست شما از طریق شماره تماس در تلگرام یا ایمیل با شما تماس گرفته می شود. و پس از دریافت اطلاعات و ریز دروس و جزوات از شما دریافت می گردد. پس از بررسی، اکانت شما تایید می شود.
پس از تایید نواری در بالای سایت برای شما اضافه می شود که به شما امکان ورود به بخش مدیریت سایت را می دهد. همچنین جزوه آموزشی نحوه ساخت دروس برای شما ارسال خواهد شد.

با آروزی اینکه به زودی شما را در جمع مدرسین راستمرد ببینیم!