سوالات متداول

پاسخ تمام سوالات شما

قوانین خرید و پس داد هزینه

هم می توانید از طریق درگاه پرداخت و به صورت آنلاین هزینه دوره ها را بپردازید و هم از طریق واریز به حساب بانکی. که در صورت استفاده از گزینه دوم پس از واریز باید از طریق فرم تماس با ما اطلاع دهید تا سفارش شما تایید شود. برای اطلاعات بیشتر از نحوه سفارش دوره ها کلیپ آدرس زیر را مشاهده کنید: https://edu.rastmard.com/2017/02/26/payment/
بله می توانید. پس از ثبت سفارش در حین تکمیل خرید گزینه "پرداخت آنلاین برای خارج کشور (دلار)" را انتخاب کنید تا مشخصات حساب ما برای شما نمایش داده شود. پس از واریز وجه باید از طریق فرم تماس با ما حتما شماره فیش و تاریخ واریز را اطلاع دهید تا دوره مورد نظر شما فعال شود.
احتمالا هنوز سفارش شما تایید نشده. ما معمولا سغی میکنیم هر 24 ساعت تمام سفارش های ثبت شده را تایید کنیم به همین خاطر اگر چنین مواری هست قدری صبور باشید تا سفارشتان تایید شود.
دفت کنید که راستمرد برای شما فایل یا درسی ارسال نمی کند. تمام دوره ها در سایت هستند و از آدرس زیر قابل دسترسی هستند: https://edu.rastmard.com/courses شما تنها کافی است اول در سایت لاگین کنید. سپس به صفحه دوره مورد نظر خود بروید و از پایین عکس گزینه "برنامه آموزشی" را کلیک کنید تا درس های دوره برای شما نمایش داده شود.
ممکن است مشکل از مرورگر یا گوشی تان باشد. اولا توصیه می کنیم از لپ تاپی دیگر دوباره امتحان کنید. همچنین دقت کنید که pop up blocker در مرورگر شما فعال نباشد. راه دیگر برای باز کردن درس ها این است که اگر درسی باز نمی شود روی آن راست کلیک کنید و گزینه open in new tab را انتخاب کنید. باز اگر مشکلی بود می توانید از بخش تماس با ما مطرح کنید تا فورا به آن رسیدگی شود.
خیر. راستمرد هم مثل تمام سایت هایی که محتوای دیجیتال تولید و عرضه می کنند پس از خرید دوره های آموزشی امکان بازگرداندن هزینه را ندارد. چون محصول خریداری شده توسط شما دیجیتالی است نه فیزیکی که امکان بازگردان آن و عودت هزینه وجود داشته باشد. پس لطفا قبل از سفارش خوب فکرهای خود را بکنید و با آگاهی از این موضوع خریداری کنید.
پانوشت: بر اساس قوانین تجارت الکترونیک راستمرد موظف به اعلام این شرط در بخش پرسش و پاسخ های خود است، اما اینکه کاربر این بخش را مطالعه کنید یا خیر، مسئولیتش به عهده خود اوست و آگاهی نداشتن او از این قانون موجب رفع مسئولیت یا نقض این شرط نمی شود.

سوالات محتوای دوره ها

تمامی دوره ها آنلاین می باشند. بنابر این شما از هر جایی و با هر برنامه کاری می توانید در آنها شرکت کنید. هر چند که علیرغم آنلاین بودن دوره ها به فراخور نیاز دوره ها از فیلم ها و فایل های صوتی اساتید هم استفاده شده به صورتی که تا جای ممکن تجربه شرکت در یک دوره حضوری را برای شما فراهم کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از دروس این کلیپ را مشاهده کنید: https://edu.rastmard.com/2017/02/26/course-completion/
بله. شما می توانید تمام محتوای دوره ها اعم از متن، فیلم ها و فایل های صوتی را ذخیره کنید. (البته در صورت سو استفاده از این قابلیت ممکن است سیاست سایت در این مورد بدون اطلاع قبلی تغییر کنید)
همه اساتید در دوره هایی که ارائه می دهند دارای سالها تجربه می باشند. بنابر این، ما برای هر کدام از آموزه ها از اصیل ترین منابع استفاده می کنیم که اساتید شخصا آنها را آموزش دیده اند.
این بسته به سعی و تلاش و پیگیری شماست. دوره ها اغلب در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته ارائه می شوند که تسلط بر آن موضوع نیازمند گذراندن تمام سطوح است. البته دوره هایی که فقط یک سطح دارند به تنهایی کافی هستند. منتها دقت کنید که علوم درونی و خودشناسی خیلی بیش از دانش بر تمرین و تجربه عملی استوار است. به همین خاطر باید سعی کنید از همان روز اول شروع دوره ها، تمرین عملی خود را آغاز کنید.
این خیلی بسته به هدف شماست. ولی برای یک دید کلی می توانید این مقاله را مطالعه کنید: https://edu.rastmard.com/2017/04/02/tartib همجنین اگر دوره ی پیش نیاز داشته باشد، به شما اجازه ثبت نام در آن را نمی دهد تا اینکه پیش نیاز را اول بگذرانید.
هر دوره ای دارای یک تالار گفتمان است که می توانید آنجا تمامی سوالات مربوط به دوره را بپرسید و اساتید به شما پاسخ خواهند داد.

جواب مورد نظر خود را نیافتید؟